Diskusná téma: Diskusia

Ten Avatar je podľa mňa špatným príkladom, lebo to je už prehnane moc vymyslené.

Kybernaut | 24.03.2013

Tu nejde len o podobnosť. Treba zohľadniť aj také veci a fakty okolo toho, že napríklad pána Lazárika taká ním popisovaná mimozemská bytosť ho v roku 1959 osobne v hmotnom stave bola navštíviť u nich doma a pán Gilliland tvrdí (to, že či pravdivo, tak to už neviem), že je s takou mimozemskou mačkovitou bytosťou v kontakte a ten film pána Camerona s názvom Avatar je len púha fikcia, je to len niečo ako sci-fi, či skôr by som to zaradil do kategórie fantasy. A práve v tom je veľký rozdiel, lebo tamtí páni tvrdili, že to všetko je pravda a pán Lazárik sa nám zdá ako dôveryhodný. A čo sa týka dôveryhodnosti pána Jamesa Gillilanda, tak o tom sa momentálne neviem nijako vyjadriť.

Re:Ten Avatar je podľa mňa špatným príkladom, lebo to je už prehnane moc vymyslené.

Koncak | 02.04.2013

Kyby pozri sa s pohladu obacajneho cloveka ktory je formovany sucasnou scifi

Mačkodlak.

Kybernaut | 03.05.2013

Na tejto Poľskej webovej stránke som našiel informácie o podobných mačkodlakoch: https://ufoinfo.bloog.pl/id,332331461,title,Syrianin-Typ-Koci,index.html

Re:Netvrdím, že tomu verím ale mám zase niečo nové.

gallaa | 15.01.2014

https://api.ning.com/files/QgR9*4APWbyI*EZ68YvYKORCx7AdXb*ISQkTzEIgR0NUCNqhnP7vIvbnhcyPbHzk8egWjjganKU92Uzxxpssvjz2LJgXjWAp/Cat.jpg to je autenticka fotka? :)

Náhodne som našiel taký hudobný videoklip, v ktorom sa pravdepodobne dopredu a žiaľ úspešne predpovedala budúca smutná udalosť.

Kybernaut | 10.03.2013

Na webovej stránke https://www.youtube.com/watch?v=ukktvqdVC6M sa nachádza hudobný videoklip s názvom "Make Them Happen" od Českej hudobnej skupiny s názvom "Calm Season". Ten videoklip tam bol pridaný dňa 1.1.2012. Tento dátum je veľmi dôležitý, veď čítajte ďalej, hneď to pochopíte. Pozorne si ten hudobný videoklip pozrite celý, až do konca. Pesnička je smútočne melancholicky ladená ako keby sa jednalo o smrť tej ženy blondínky, ktorá sa na konci hudobného klipu v hotelovej kúpelni utopila vo vani. Jej prichádzajúca smrť má istú gradáciu, ako sa blíži tá iná žena, servírka, pracovníčka hotelu. Ako som už spomenul, to video na Youtube bolo pridané na začiatku roka 2012, presne prvého januára. Pod videom je to jasne napísané. O mesiac a pár dní na to, v sobotu, dňa 11. februára 2012 pracovníci hotela Beverly Hilton v Beverly Hills v Kalifornii klopali na dvere slávnej speváčky Whitney Houston (-ovej). Nikto ale neotváral aj keď všetci veľmi dobre vedeli, že tam je. Keď otvorili dvere náhradnými kľúčami, tak ju s hrôzou našli utopenú vo vani a to dosť podobne ako táto blondýnka vo videoklipe. Vidím v tom istú a zarážajúcu podobnosť a mám podozrenie, že sa môže jednať o prorocký videoklip v ktorom je dopredu ukázané úmrtie speváčky, pani Houstonovej. Bolo by dobré to lepšie preveriť a zistiť viac podrobností ohľadne tohto videoklipu. Videoklip tam bol síce pridaný na začiatku roka 2012 ale je pravdepodobné, že vznikol možno o pár dní alebo týždňov skôr. Dnes som aj tam na Youtube pod to spomenuté video napísal komentár o možnej súvislosti s úmrtím slávnej speváčky z Ameriky. A to ešte nie je všetko, lebo na konci tohto pravdepodobne prorockého klipu tá pracovníčka hotela (servírka) doniesla policajné putá (náramky) nejakému pánovi (spevákovi) ako keby s tým bolo naznačené to, že za smrť speváčky Whitney Houston (-ovej) bol niekto zodpovedný a toho niekoho by bolo asi potrebné zatknúť za vraždu slávnej speváčky. A na Českej Wikipédii je na konci o jej smrti napísané toto: "28.12.2012 oznámil soukromý detektiv, že Whitney Houston byla zavražděna vymahači dluhů za drogy." Ten detektív má asi pravdu a aj tento možno prorocký video klip o tom dopredu nenápadne informoval, že bola zavraždená a pravdepodobne sa jedná o jedného páchateľa. Bolo by asi dobré upozorniť na to aj Amerických výskumníkov paranormálnych javov. Aký máte na to názor vy ? Vážený moji záhadologický kolegovia a kolegyne, vyjadrite sa prosím aj ostatný o tomto videoklipe a pomôžte mi pri skúmaní tohto prípadu aby som zase aj tento prípad neskúmal sám ale aby sa jednalo o tímovú prácu. Bolo by dobré napríklad skontaktovať sa so spevákmi z tej hudobnej skupiny a s tvorcami toho videoklipu a zistiť od nich dôležité informácie ohľadne tejto záležitosti, potom aj preložený text tejto piesne by bolo dobré získať a tak podobne.

Informoval som o tom aj kolegov z Čiech.

Kybernaut | 23.03.2013

Oznamujem všetkým, že tento prípad som odovzdal Českým výskumníkom paranormálnych javov.

Zahadny vlak v lese

Kristof | 18.02.2013

Ahojte, podla mna je to dobry priklad na to co dokazu zhmotnit alebo ukazat ako projekciu - duchove bytosti s lesov. Opis ten najsel som na stranke pana Otomara Dvoraka:

Zdravím Vás po delší době, ale slyšela jsem tak podivuhodný příběh, že Vám musím napsat. Jste velký znalec Brd a všech pověstí a legend o nich. Proto bych moc ráda znala Váš názor na tuto historku. Dva trampové putovali brdskými lesy, někde v okolí Strašic, šli rovnou lesní cestou, povídali si, najednou za sebou slyší naprosto nezvyklý hluk, jaký v lese nikdo nečeká, Zastavili, přemýšleli, co může být, rozhlíželi se, podívali se za sebe a najednou vidí, jak se k nim lesem rychle blíží nějaká dvě velká světla, Bez přemýšlení skočili do lesa vedle cesty a okolo nich projela parní lokomotiva s několika vagony!! Když se probrali ze šoku, že lesem projel vlak po cestě, vzali nohy na ramena a upalovali do civilizace. Doběhli do nejbližší hospody a celí zelení zírali do piva.Hostinský na ně chvíli koukal a pak se jich zeptal, co jim je, že vypadají, jako by viděli strašidlo. No, a mládenci mu vyklopili, co viděli. Hostinský se přeptal, kde to bylo, a pak jim řekl, že to, po čem šli a co pokládali za cestu, je násep nikdy nedokončené železnice, kterou kdysi stavěl kníže Fürstenberg a došly mu peníze. A prý nejsou jediní, kdo přízračný vlak viděl. Slyšel jste to už od někoho? Není mi jasné, proč se zjevuje vlak, to přece nebyla živá bytost, jaký to může mít důvod?! Navíc tam vlak nikdy nejezdil, ta trať nebyla nikdy dokončena.
Více zde: https://otomar-knihy.webnode.cz/news/prizracny-vlak-v-lese/

Tak isto robia casto aj bytosti spojene s niektorymi UFO: https://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2012/03/o-materializacjach-czegokolwiek-co.html

Už len sny, túžby a želania, čiže myšlienky, sa dokážu aspoň takto čiastočne zhmotňovať.

Kybernaut | 01.03.2013

V tomto prípade sa pravdepodobne jednalo o holografické premietnutie virtuálneho obrazu do našej reality. Ten vlak asi vznikol v nejakej inej skutočnosti, v ktorej sa tvoria želania a túžby ľudí.

Skúsenosti s SETI @ HOME Boinc Manager

kristián kanoista | 10.02.2013

Prosím nápíšte aké máte skúsenosti s SETI @ HOME
Ja som si stiahol Program Boinc Manager ktorý SETI @ HOME využíva. Zatiaľ s tým nemám problémy a som spokojný. A ešte jedna vec: čo si myslíte o pravdepodobnosti zachytenia prípadného mimozemského rádiového signálu?

Re:Skúsenosti s SETI @ HOME Boinc Manager

matiastrusina | 13.02.2013

Ja som tento program využíval, skúsenosti s ním mám dobré. jeden krát sa mi stalo, že pri animácii nebolo to typické farebné "vlnkovanie" ale iba jeden biely vysoký pás. Satelity však môžu omylom zachytiť aj signály zo zeme alebo to bola chyba animácie. Každopádne si nemyslím, že to niečo znamenalo. Ale myslím si, že zachytiť takýto signál by sa mohlo podariť. Na druhej strane však mimozemšťania nemusia mať ani trochu potrebu vysielať do vesmíru signály a už vôbec rádiové či tým podobné... Tým ale nechcem povedať, že si myslím, že je to nemožné.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok