kontroverzny príspevok

richard | 14.03.2014

Prečital som si tento článok. Už dávno som nečital niečo tak kontroverzné ako tento článok. Podľa môjho názoru je holografia pomerne moderná technika a ak dobre študujem cirkevné dejiny zaznamenávame prvé zjavenia už nekoľko desiatok rokov po Kristovi. Potom v priebehu celého stredoveku počnúc sv. Hildegardou cez Johanku z Arcu, sv. Bernadetku atď.Môže mi niekto obyčajným rozumom vysvetliť ako by sa už v takej technicky nevyspelej dobe mohol objaviť pojem
holografia? Tento článok je na smiech. Ak hovoríte o videoprojekcií musel by ju niekto púšťať. Pochybujem, že by napríkad v Massabielskej jaskyni pri Lurdoch niekto niečo také urobil. Videoprojekcia je predsa viditeľná každému, ale zjavenia majú len určení ľudia. V každom zjavení navyše hovoria nebeské bytosti tým konkrétnym jazykom krajiny, kde sa zjavujú. A zaznamenávame aj presné posolstvá. Myslím si, že také slová ako psychtronika... nemajú nič spoločné so zjaveniami. Čo náhle uzdravenia a iné zázraky- za to tiež môže holografia? Skúsme sa na vec pozrieť očami lásky, veď ona je hybnou silou sveta. Z lásky k nám Kristus zomrel na kríži, láska ja tá ktorá prežije fyzickú smrť a je azda tým najväčším zázrakom vo vesmíre. Ja som Bohu vďačný za zjavenia a nemusím sa na ne bezpodmienečne pozerať čisto vedeckými očami. Sú veci , na ktoré ani moderná veda nenachádza odpoveď, ale špekulantov po tejto planéte behá dosť.

Pridať nový príspevok