Ono to prišlo z inej dimenzie, preto to malo aj tie iné, pre nás neznáme farby.

Kybernaut | 15.07.2013

Potvrdzujem reálnu existenciu "obce Szántód v okolí pobrežia Balatonu": https://goo.gl/maps/fhmqD. Toto moje potvrdenie zvyšuje dôveryhodnosť tohto pozorovania UFO. Takéto hlásenia a pozorovania príslušníkov polície sú dosť dôveryhodné. Bolo viac svedkov, čo je tiež dobré. Škoda, že k tomu nie je aj nejaká fotografia. Dotyčný páni policajti nezávisle od seba nenakreslili aspoň nejaký obrázok, že ako ten neznámy objekt vyzeral ? O tých farbách, ktoré svedkovia nikdy predtým nevideli sa chcem spýtať, že či páni policajti boli podrobený oftalmologickým (aj iným lekárskym) vyšetreniam kvôli vylúčeniu farbosleposti alebo akejkoľvek inej očnej vady. Ak mali oči aj všetko ostatné (hlavne psychologický stav) úplne zdravé, tak ma napadá jedno riešenie tejto farebnej záhady. Ľudia, ktorý na niekoľko minút až hodín prežili klinickú smrť, alebo tí, ktorý mali mimotelesný stav OOBE alebo tí, ktorý sa akýmkoľvek iným spôsobom dostali do iných, vyšších paralelných svetov, zvyknú tvrdiť, že tam, kde sa ocitli, v tom inom, astrálnom svete, videli také tvary a samozrejme, že aj farby, aké tu u nás nikdy nevideli a majú problém ich popísať. Na ich popísanie vraj nemáme dostatočnú zásobu slov a nezostáva im nič iné, iba pripodobňovávanie. Z toho dôvodu mám také podozrenie, že dotyčnými policajtmi pozorované UFO sa sem, do našej reality na istý čas zhmotnilo z iného paralelného sveta, z inej dimenzie, kde sú také farby, ktoré v tejto naše primitívnejšej (zaostalejšej) skutočnosti neexistujú. To, že to UFO malo také svetlá, ktoré v našej realite nie sú, tak presne to odhalilo aj samotný pôvod celého "lietajúceho taniera". Ten objekt bol podľa mňa z iného, vyššieho astrálneho sveta. Tie svetlá ho jasne prezrádzajú. Takto si to aspoň ja vysvetľujem.

Pridať nový príspevok