Reakcia autora na tri komentáre tohto článku.

Kybernaut | 02.02.2014

Ďakujem vám, milé dámy alebo slečny, za vaše príspevky do tohto diskusného fóra. korveta123, prosíme Vás o vyplnenie a zaslanie tohto dotazníka: https://files.savpj.org/200011479-844b4863df/Hl%C3%A1senie%20o%20anom%C3%A1lnom%20jave%20psychotronick%C3%A9ho%20charakteru.docx. Spoločnými silami sa môžeme pokúsiť zistiť aj to, že z akého dôvodu sa Vám vo sne zjavila naša nebeská matka. daniela, Vám a aj ostatným čitateľom mojich článkov sa hlboko ospravedlňujem za špatnú, chybnú a nedokonalú gramatiku. Snažím sa ako viem, mať v článkoch čo najmenej chýb. Musím sa úprimne priznať, že v takýchto gramatických záležitostiach som podpriemerne negramotný a pravidlá akéhokoľvek, nie len slovenského pravopisu neovládam zrovna najlepšie. Viac ako konštruktívna kritika by ma ale potešilo upozornenie, že kde presne sú nejaké gramatické a aj iné chyby, aby som tie chyby mohol poopravovať. Sona, takto písomne Vám oznamujem, že som si plne vedomí svojej zodpovednosti. Nikoho nenútim, aby sa niekto kamkoľvek vracal a je mi to úplne jedno, že kto sa kam bude vracať, lebo je to každého osobná vec a každý sa môže svojou slobodnou vôľou rozhodnúť ako on sám chce.

Pridať nový príspevok