Všetko je inak

Marek | 05.09.2016

Keď som bol na strednej škole zaujalo ma čítať o týchto veciach. S odstupom času zisťujem, že exopolitika je pomerne mladá veda. Na svete je iba jedna inštitúcia, ktorá to veľmi dlho tajila po celú tu dobu jej pôsobenia a tou je Katolícka cirkev. Dôvod je jednoduchý vštepovať ľudom vieru v Boha bol a je dokonalý plán ako to celé zakryť. Toto zase prišlo politikom vhod na ich plány. V súčasnom svete sa každý pýta a dožaduje informácií. Tu sa zabúda na podstatnú otázku je vôbec exopolitika zakomponovaná do ústav všetkých štátov sveta? Ak áno tak kde je začlenená? Osobne si myslím, že obyčajní ľudia naháňajúci sa po fenoménu UFO sú skôr na škodu ak to berú len povrchne a takýmto odporúčam aby toho nechali. Na tieto záležitosti má byť založená komisia, ktorá má dané veci skúmať a hlavne ja by som informácie neposkytoval novinárom tie by mali byť utajené.
Stanovisko komisie poskytnúť informácie pre verejnosť je otázne. nakoľko sa takýto predmet v škole nevyučuje. Keď to zhrniem tak mi vychádza len jedno poskytovať údaje pre verejnosť s veľkou dávkou opatrnosti bez možnosti ďalšieho šírenia, publikovania a kopírovania. A ešte jedna záležitosť každý chce vedieť s akými technológiami pracujú ako ich vyrábajú zamysleli ste sa nad tým prečo sú tu?

Pridať nový príspevok