Re:Netvrdím, že tomu verím ale mám zase niečo nové.

Peter T | 23.03.2013

Ahoj Kyby. To že mimozemšťania majú mnoho tvári opisuje Ezechiel a to je dôkaz nad dôkazmi. Akokoľvek, vidíme vedľa seba mnoho zvierat, pre ktoré naša planéta určila hranice ich vývoja, čo neznamená, že na inej planéte by jeden druh nemohol byť inteligentnejší ako my. Nezabúdajme , že sme stvorený na obraz boží na tejto planéte s výhodami ktoré náš druh tu povýšil. Ak by stvoriteľ dal možnosť na inej planéte zo zvedavosti dať inteligenciu v lepšej D N A práve mačke s podobným telom, mohlo by byť pravdepodobné, že iný tvor môže byť vyspelejší ako sme my a naozaj si vyhľadalo jednotlivca, človeka s ktorým chce tu komunikovať. Je to úplne normálne ako sa hneď ukázať davu a tým spôsobiť medzi nevedomcami rozruch a paniku. Som toho môjho tvrdenia, že verím tejto komunikácii. Nakoľko sám, keď som mal túžbu a prianie vidieť UFO -IFO lode, naozaj sa mi to splnilo. Keď totižto máme správnu vieru a používame nie len mozog ale aj srdce, tak sme na spravnom mieste ako oni a môžu nám splniť priania. Veď je to o viere k Bohu a duchovnu ako takom pretože vedia zachytiť myšlienky ľudí aj na diaľku..

Pridať nový príspevok