Zbytočne sa s tým hrajkáte, už v minulom storočí som to každému aj odôvodňoval a dokazoval.

Kybernaut | 13.02.2013

Ďakujeme vám, kristián kanoista a matiastrusina za vaše príspevky. Velice nás potešilo, že sem vôbec niečo pribudlo od niekoho iného ako sme len my. Z môjho pohľadu je to niečo ako zázrak, že sem niečo vôbec pribudlo. Zo svojim názorom vás ale pravdepodobne nepoteším, za čo sa už dopredu ospravedlnievam. Zo SETI @ HOME a s programom Boinc Manager mám také skúsenosti, že som to nikdy nepoužíval a nezapájal som sa do toho programu, lebo nemám vo zvyku používať niečo, čo považujem za niečo úplne zbytočné. Pokúsim sa odôvodniť, že z akého dôvodu je to úplne zbytočné. Zistilo sa totiž, že celý ten program SETI, nie len SETI @ HOME je cenzurovaný Americkým úradom pre národnú bezpečnosť (NSA) prostredníctvom takzvaného Robertsonovho panela. A sú na to samozrejme, že aj dôkazy. Odporúčam vám navštíviť túto oficiálnu domovskú webovú stránku NSA: https://www.nsa.gov/public_info/declass/ufo/index.shtml. Nachádza sa tam štyridsať dva odtajnených, bývalých tajných dokumentov v elektronickom formáte .pdf, ktoré jasne a neodškriepiteľne dokazujú, že neidentifikované lietajúce objekty UFO sú skutočné a hmotné objekty viditeľné a detegovateľné aj na radaroch. V týchto deklasifikovaných dokumentoch sa neraz objekty UFO dávajú do súvislosti s mimozemskými civilizáciami, ktoré už tisícročia navštevujú našu Zem. Odporúčam vám preštudovať si hlavne odtajnený dokument z roku 1968, ktorý sa na tom zozname nachádza pod číslom tridsať päť (35.) s názvom "Hypotézy o UFO a otázky prežitia" (UFO HYPOTHESIS AND SURVIVAL QUESTIONS). Okrem iného sa tam píše aj dôvod, že prečo je program SETI = Search for Extra-Terrestrial Intelligence (Hľadanie mimozemskej inteligencie) doteraz cenzurovaný už od jeho začiatku existencie. Mimochodom, zástancom tohto istého dôvodu, že prečo môže byť pre nás komunikácia s vyspelými mimozemskými kultúrami nebezpečná, je aj veľmi dobre známy pán profesor Stephen William Hawking z Cambridgskej univerzity. O tom, že je Úradom národnej bezpečnosti NSA cenzurovaný projekt hľadania mimozemských civilizácii, takzvané SETI (vrátane aj SETI@home a iné akékoľvek oficiálne snahy o nadviazanie kontaktu s mimozemšťanmi), je hlboko presvedčený aj pán Howard Blum, bývalý významný novinár z denníku New York Times. V tejto jeho knihe je o tom písané: https://img.a.cz/3/4/8/9/5/b2fa13131623ccd63802161b934716bf_400.jpg. Takže keby sa prostredníctvom programu SETI, SETI @ HOME alebo akéhokoľvek iného oficiálneho programu s podobným cieľom predsa len podarilo nadviazať akýkoľvek druh kontaktu s nejakou mimozemskou civilizáciou, tak by sme sa kvôli NSA o ničom takom nedozvedeli, lebo je to nie len podľa môjho názoru všetko cenzurované. Oni sa tých mimozemšťanov totiž boja. A možno aj opodstatnene, že na to pravdepodobne majú aj vážny dôvod. Ďalej si myslím, že vyspelé mimozemské civilizácie by svoje signály nevysielali a nepočúvali na elektromagnetických vlnách, lebo tie sú na tento účel príliš pomalé a primitívne. Pravdepodobnejšie by vyspelé mimozemské civilizácie vysielali a prijímali signály na iných, vhodnejších, trebárs na takzvaných "neelektromagnetických vlnách", ktoré objavil aj slávny vynálezca, pán Nikola Tesla. Tie sa šíria rýchlejšie ako je rýchlosť svetla, lebo majú interdimenzionálny pôvod a nezastaví ich ani takzvaná faradayová klietka. Takéto rýchlejšie, priebojnejšie a dokonalejšie neelektromagnetické vlny sú podľa môjho názoru vhodnejšie na komunikáciu s vyspelými mimozemskými civilizáciami, no ale iba za samozrejmého predpokladu, že by to žiadne NSA, tajné služby a ani žiadny iný úrad necenzuroval. Takže v prvom rade by bolo potrebné akýmkoľvek oficiálnym aj neoficiálnym (tajným) úradom zakázať a znemožniť cenzurovanie SETI a v druhom rade by bolo vhodnejšie vysielať a prijímať signály z vesmíru na tých mnou spomenutých neelektromagnetických vlnách. Tým by sa aspoň trochu zvýšila pravdepodobnosť úspechu. Prepáčte mi ešte raz, že tieto moje názory môžu mať tendenciu narúšať alebo ohrozovať vaše romantické predstavy.

Pridať nový príspevok